Wypełnij formularz i podbierz ulotkę ELIMINACJA NIEPRZYJEMNEGO ZAPACHU

Jak skutecznie przeciwdziałać nieprzyjemnym zapachom? Jakie rozwiązania do walki z odorem wpiszą się w obecne trendy kompozycji zapachowych?  Aby dowiedzieć się więcej pobierz ulotkę Kaczmarek-Komponenty. 

Zgody marketingowe

KACZMAREK-KOMPONENTY sp. z o.o. z siedzibą w Mrowinie, ul. Poznańska 52A, 62-090 Rokietnica, KRS 0000356178, REGON 301438798, NIP 777-31-61-826 (dalej jako Administrator) uprzejmie informuje, że Pana/Pani dane osobowe w postaci Pana/Pani imienia i nazwiska, numeru telefonu, adresu e-mail oraz nazwy i adresu firmy są zbierane i przetwarzane w celu:

1. Przesyłania e-maili z informacjami handlowymi o produktach i usługach Administratora oraz prowadzonych przez niego webinarach lub wydarzeniach (newsletter),

2. Przesyłania e-maili z dokumentami branżowymi związanymi z przedmiotem działalności Administratora,

3. Umożliwienia zalogowania się Panu/Pani oraz korzystania z narzędzi wykorzystywanych przez Administratora do realizacji webinarów oraz wydarzeń on-line, na które się Pan/Pani zapisze

4. Przesyłania materiałów informacyjnych i reklamowych pocztą tradycyjną

Klikając poniżej, użytkownik przyjmuje do wiadomości, że podane przez niego informacje będą przetwarzane zgodnie z naszą Polityką prywatności.

Wybierz swoją branżę:

.