Pobierz Biznesową Paczkę na 2024 rok!

Pobierając biznesową paczkę otrzymujesz:

  • Wzór interaktywnej uproszczonej ewidencji sprzedaży dla osób prowadzących działalność nierejestrowaną. Ewidencja została stworzona w excelu i ma 16 interaktywnych kart: 12 kart miesięcznych, karta kosztowa, karty biznesow.
  • Paczka kalkulatorów biznesowych: kalkulator limitu działalności nierejestrowanej i ustalania cen, kalkulator kosztów na start i miesięcznych, symulator do analizy rynku, symulator do analizy konkurencji, model do stworzenia biznesplanu działalności nierejestrowanej.
  • Instrukcję pisemną jak stworzyć biznesplan rozwoju działalności nierejestrowanej.
  • Zapisujesz się na Nierejestrowany Newsletter i na bieżąco otrzymujesz wartościowe informacje dla osób startujących z małym biznesem.

Pobierając materiały, zapisuję się do  NEWSLETTERA PRAWO MAMY. Chcę otrzymywać newsletter, czyli informacje handlowe o nowych artykułach, webinarach, wyzwaniach i promocjach w sklepie Prawo Mamy prowadzonym przez Joannę Rułkowską. Wiadomości będą wysyłane w celu marketingu bezpośredniego do realizacji którego zostanie wykorzystany podany przeze mnie adres e-mail. Więcej informacji znajdziesz w Regulaminie  Newslettera. W przypadku chęci pobrania materiałów bez konieczności dołączenia do newslettera w zamian za zapłatę ceny proszę o kontakt pod adresem e-mail: kontakt@prawo-mamy.pl. Informacje na temat przetwarzania Twoich danych znajdziesz w Polityce Prywatności.

.