Būkime draugais!

 

Užsisakykite naujienlaiškį ir pirmieji sužinokite apie specialius pasiūlymus ir akcijas knygoms, gaukite informaciją apie naujausias ir dar tik planuojamas išleisti knygas bei įvykius literatūros pasaulyje, sutaupykite pirkdami knygas panaudodami tik naujienlaiškiais suteikiamus nuolaidos kodus ir įsigykite tas knygas, kurių tuo metu prekyboje dar nėra.

Sutikimas pateiktus asmens duomenis tvarkyti tiesioginės rinkodaros tikslais

Jūsų asmens duomenys, kuriuos pateikiate užpildydami šią formą bus naudojami tik informuojant apie knygyno internete PerkuKnyga.lt veiklą, knygų naujienas, vykdomas akcijas ir teikiant specialiai Jums pritaikytus pasiūlymus. 

Žinome, kad norite gauti tik tas naujienas, kurios Jums bus aktualios ir naudingos. Siekiame kuo tiksliau išpildyti šiuos lūkesčius. Kad galėtume tai padaryti, prašome pažymėti, kokią informaciją norėtumėte gauti:

We use MailerLite as our marketing automation platform. By clicking below to submit this form, you acknowledge that the information you provide will be transferred to MailerLite for processing in accordance with their Privacy Policy and Terms of Service.