Cześć!

Cieszymy się, że chcesz dołączyć do grona osób zainteresowanych ideą wszechstronnego rozwoju! Mamy nadzieję, że dowiesz się od nas czegoś ciekawego i zostaniesz z nami na dłużej :) 

Zostaw swój adres e-mail, abyśmy mogli wysłać Ci wartościowe informacje!

Administratorem podanych przeze mnie poniżej danych osobowych jest GROWAY Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Rogozińskiego 3/8. Zostałem/am poinformowany/a o tym, że podanie tych danych jest dobrowolne, z tym że podanie adresu e-mail jest niezbędne do otrzymywania newslettera. Ponadto, zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo dostępu do treści moich danych osobowych oraz ich poprawiania. Dane osobowe zawarte w poniższym formularzu będą przetwarzane w celu wysłania newslettera.

Newsletter zawiera priorytetowe informacje o kursie, a także informacje o promocjach i nowościach marki GROWAY
GROWAY SP. z o.o. z siedzibą w Krakowie, ul. Rogozińskiego 3/8, jako administratora danych osobowych, w celach marketingowych, zgodnie z bezwzględnie obowiązującymi przepisami prawa. Zostałem/am poinformowany/a o tym, że podanie w/w danych jest dobrowolne, oraz że mam prawo do dostępu do swoich danych, ich poprawiania, a także wycofania udzielonej zgody w dowolnym momencie.

We use MailerLite as our marketing automation platform. By clicking below to submit this form, you acknowledge that the information you provide will be transferred to MailerLite for processing in accordance with their Privacy Policy and Terms of Service.