Chcesz jako pierwszy dowiedzieć się o starcie kursu "Zbuduj mocne fundamenty biznesu"?

Zostaw nam swojego maila, a w pierwszej kolejności powiadomimy właśnie Ciebie o starcie sprzedaży i o wszelkich promocjach dotyczących kursu. 

Administratorem podanych przeze mnie poniżej danych osobowych jest GROWAY Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Rogozińskiego 3/8. Zostałem/am poinformowany/a o tym, że podanie tych danych jest dobrowolne, z tym że podanie adresu e-mail jest niezbędne do otrzymywania newslettera. Ponadto, zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo dostępu do treści moich danych osobowych oraz ich poprawiania. Dane osobowe zawarte w poniższym formularzu będą przetwarzane w celu wysłania newslettera.

Newsletter zawiera priorytetowe informacje o kursie, a także informacje o promocjach i nowościach marki GROWAY
GROWAY SP. z o.o. z siedzibą w Krakowie, ul. Rogozińskiego 3/8, jako administratora danych osobowych, w celach marketingowych, zgodnie z bezwzględnie obowiązującymi przepisami prawa. Zostałem/am poinformowany/a o tym, że podanie w/w danych jest dobrowolne, oraz że mam prawo do dostępu do swoich danych, ich poprawiania, a także wycofania udzielonej zgody w dowolnym momencie.