UADOteka nie jest zwyczajnym newsletterem, ma być czymś więcej. Oczywiście dzięki niej będziesz na bieżąco z planami i ofertą marki. Jednak przede wszystkim chcę, aby każda teka była krótkim i treściwym felietonem na tematy, które interesują UADOwiczki: moda odpowiedzialna, ekologiczne innowacje, inspirujące dziewczyny, dobrostan kobiet. Relaksującym tekstem, który będziesz mogła przeczytać jadąc tramwajem do pracy, albo popijając weekendową kawę. Nie przejmuj się, że zasypię Cię stertą tek. To będzie dwutygodnik, a może nawet miesięcznik.

Lektura będzie przyjemna, pamiętaj jednak, że zawsze możesz z niej zrezygnować. Mówi o tym nasza polityka prywatności.


Zapisując się wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych od Aleksandra Stodółka UADO z siedzibą w Krakowie, ul. Ludwinowska 11 (Administrator danych). Mogę cofnąć zgodę w każdym czasie. Dane będą przetwarzane do czasu cofnięcia zgody. Administrator przetwarza dane zgodnie z Polityką Prywatności. Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego lub przeniesienia danych.

By clicking below to submit this form, you acknowledge that the information you provide will be processed in accordance with our Privacy Policy.

.