Dobrowolna zgoda na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych oraz otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jadwiga Białaszczyk Janczewska Profesjonalne Szkolenia Językowe z siedzibą we Wrocławiu, ul. Pleszewska 106 (51-126 Wrocław), w celu pobrania darmowych materiałów do nauki oraz informacji reklamowych o kursach.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych przesyłanych przez Jadwiga Białaszczyk Janczewska Profesjonalne Szkolenia Językowe z siedzibą we Wrocławiu, ul. Pleszewska 106 (51-126 Wrocław) drogą elektroniczną, na podany przeze mnie adres e-mail.
Wyrażam zgodę na kontaktowanie się ze mną przez Jadwiga Białaszczyk Janczewska Profesjonalne Szkolenia Językowe z siedzibą we Wrocławiu, ul. Pleszewska 106 (51-126 Wrocław)przy użyciu telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących na podany przeze mnie adres e-mail, w celu pobrania darmowych materiałów do nauki oraz informacji reklamowych o kursach.
.